Курс

Deep Learning Course

детальніше

Загальна інформація

Перший Deep Learning курс від відкритої АІ лабораторії – ARVI Lab.

В рамках курсу учасники вирішують різні задачі, дізнаються про нові підходи та поглиблюють теоретичні знання в області Neural Network. Протягом курсу студенти поглиблять знання в Computer Vision i Natural Language processing. На основі кожного отриманого завдання будуть розглянуті основні підходи та архітектури для його вирішення.

  Щотижня учасники отримують:

  • теоретичний матеріал для виконання завдань
  • вдосконалення існуючих знань через можливість спілкування з лекторами та менторами
  • командну роботу
  • постійну підтримку та відповіді на питання в Slack чаті.

 

Курс орієнтований на учасників, що вже мають попередні знання та початковий досвід у Machine Learning / Neural Network.

 

Період проведення: 30.09 – 01.11

Зустрічі: сб, нд – 12:00 – 18:00

Ціна участі: безкоштовно

Кількість учасників: 20


Формат проведення

Щотижнева робота розпочинається з поглибленої теоретичної частини. Після цього учасники застосують отримані знання на практиці, вирішуючи задачі за підтримки лекторів. Далі відбувається формування команд по дві людини, і кожна з них отримує завдання на весь тиждень. Впродовж цього часу студенти спілкуватимуться з лекторами та менторами в slack-чаті. На завершення, кожну команду чекає презентація власних результатів.


Основні задачі

Objесt Detection
Reducing Dimensionality
Conditional Image Generation
Object Segmentation
Semantic Image Retrieval
Sentiment Analysis
Object Recognition
Image Augmentation
Text Representation
Image Capture
Vector Space Analysis
Data Visualization

Ментори курсу

Олесь Петрів
Лектор
Останні 5 років - інженер по розробці систем машинного навчання в компанії VideoGorillas. Займається розробкою систем computer vision для кіностудій, розпізнаванням образів у відеопотоці, систем моделювання мови за допомогою нейромереж та вирішенням прикладних задач в сфері natural language processing. Раніше займався розробкою автоматизованих систем аналітики соціальних медіа в компанії SOHO.net.
Андрій Маленко
Лектор
Кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, дослідник в компанії VideoGorillas. Займається розробкою нейронних мереж для прикладних задач комп'ютерного зору та обробки природної мови.
Катерина Стецюк
Ментор
Керівник відділу Research&Development в компанії ARVI Lab. Займається розробкою проектів в області computer vision і natural language processing, використовуючи алгоритми машинного навчання та нейромережі.
Сергій Шатов
Ментор
Відповідальний за розробку продуктів AI в компанії ARVI Lab. Сфери експертизи - моделі машинного навчання, нейронні мережі, сервери, devops. Останні проекти у сфері natural language processing та generative adversarial networks.

Умови відбору

Відбір на участь в курсі проводиться на основі загального конкурсу. При відборі враховуються:

  • досвід в Data Science / Machine Learning / Neural Networks
  • мотивація